اخبار

روز پرکار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در شهرستان میاندورود

روز پرکار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در شهرستان میاندورود
صبح امروز سه شنبه مورخ 26 آذر 98، کامران اصغری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور در شهرستان میاندورود ضمن ملاقات با مردم شریف این شهرستان در معیت استاندار مازندران، با خانواده شهدا و ایثارگران در روستاهای اطراف دیدار و در ادامه با همراهی احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون از یک طرح اشتغال روستایی رسته گردشگری بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در روز سه شنبه مورخ 26 آذر ماه با حضور در شهرستان میاندورود با همراهی عابدی رییس اداره روابط کار، روشن رییس اداره اشتغال، باقری رییس اداره توسعه تعاونی ها، اداره کل و عرب رییس اداره تعاون کار شهرستان میاندورود با حضور در محل اداره و فرمانداری این شهرستان با مردم شریف این منطقه دیدار کردند.

گفتنیست در ادامه این روز  مدیر کل و همراهان با حضور در منزل شهید گرانقدر اسماعیل بابایی و جانباز سرافراز حبل المتین حسنی در روستاهای انجیل نسام و بادله ضمن دیدار با خانواده ایشان با آرمانهای والای شهدا و ایثارگران تجدید میثاق کردند.

شایان ذکر است مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون و معاونین با حضور در مجموعه گردشگری آسمان شهر ساری از طرح هتل این مجموعه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی برگزاری نشست صمیمی با مدیران تشکل های کارگری و اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون پایان بخش برنامه های روز پر کار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بود.۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید