اخبار

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون خبر داد: حمایت صندوق ضمانت از طرح‌های اشتغال‌زا و دانش بنیان

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون خبر داد: حمایت صندوق ضمانت از طرح‌های اشتغال‌زا و دانش بنیان
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون کشور گفت: این صندوق آمادگی همه‌جانبه خود را برای حمایت از طرح های تعاونی اشتغالزا اعلام می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، مهدی حسین‌نژاد صبح امروز در بازدید از شرکت تعاونی روماک گستر پارس مجری نخستین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در شهرستان جویبار اظهار کرد: اجرای طرح نخستین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان مازندران توسط شرکت تعاونی روماک یک پروژه ماندگار برای مازندران خواهد بود که موجبات توسعه اقتصادی استان را فراهم می‌کند.

وی افزود: این صندوق با صدور ضمانت نامه‌ای به مبلغ 120 میلیارد ریال نیز موجب توسعه بیشتر این شرکت تعاونی شده و در ادامه راه نیز از فعالیت‌های این شرکت موفق حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون کشور با تأکید بر ضرورت حمایت از تعاونی‌ها خاطرنشان کرد: نوآوری در بخش تعاون یکی از اولویت‌های صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون است و حمایت ویژه این صندوق از طرح‌های دانش بنیان و نوآور گواه این مهم است.

حسین‌نژاد تصریح کرد: این صندوق آمادگی همه‌جانبه خود را برای حمایت از طرح‌های تعاونی اشتغال‌زا اعلام می‌کند.۲ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید