اخبار

بمناسبت ایام الله فجر صورت گرفت؛ برگزاری چهار رویداد نمازی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران

بمناسبت ایام الله فجر صورت گرفت؛ برگزاری چهار رویداد نمازی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران
بمناسبت ایام الله مبارک فجر و با تلاش شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مراسم های جشن تکلیف فرزندان کارکنان، تجلیل از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی و نقاشی با موضوع نماز، معرفی واحد برتر نمازی و کارگاه آموزشی نماز ویژه ائمه جماعت، دبیران و فعالان نماز اداره کل و واحدهای کارگری استان مازندران در سالن همایش های ساختمان شهید خالپور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، صبح امروز یکشنبه مورخ 20 بهمن 98، چهار رویداد نمازی جشن تکلیف فرزندان کارکنان، تجلیل از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی و نقاشی با موضوع نماز، معرفی واحد برتر نمازی و کارگاه آموزشی نماز ویژه ائمه جماعت، دبیران و فعالان نماز اداره کل و واحدهای کارگری استان مازندران با تلاش شورای اقامه نماز اداره کل و با حضور کامران اصغری مدیر کل، معاونین اجتماعی و امور تعاون، مدیران و کارکنان، رابطین و فعالان نماز اداره کل و ادارات شهرستان، فرزندان کارکنان، ائمه جماعت اداره کل و واحدهای کارگری سطح استان برگزار شد.

مسلم غلامی رییس اداره ارزیابی عملکرد و دبیر شورای اقامه نماز اداره کل در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: وظیفه ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان اداره کل و جامعه هدف خود را در سطح استان داریم و به این حرکت فرهنگی به عنوان یک وظیفه دینی نگاه می کنیم.

وی با تبریک چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران افزود: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی توجه و حفظ  شعائر است و این شعائر نقشه راه است، اهتمام به برگزاری نماز جماعت با شاخصه اصلی آن  یک حرکت اجتماعی فرهنگی تاثیر گزار اولویت کاری در این اداره کل است.

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل خاطرنشان کرد: رسالت این شورا، ترویج و توسعه فرهنگ نماز، حمایت و پشتیبانی معنوی از فعالیت‌های مرتبط با ترویج و توسعه فرهنگ نماز، برنامه‌ریزی، ‌نظارت و ارزیابی فعالیت ادارات شهرستانی و واحدهای کارگری در امر اقامه نماز، ارزیابی مستمر وضعیت اقامه نماز در جامعه هدف و ارائه نتایج آن به نهادهای مسئول است.

غلامی تصریح کرد: اجرای برنامه های متنوع طبق دستورالعمل ستاد اقامه نماز استان، توجه ویژه به اقامه نماز، انجام برنامه های ترویجی و فرهنگی با موضوع نماز و... موجب شده است این اداره کل در چند سال پیاپی عنوان دستگاه برتر نمازی را کسب نموده و در اجلاس نماز استانی مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است در پایان با حضور دو تن از فرزندان کارکنان مراسم جشن تکلیف با اهداء لوح تقدیر و هدیه به این عزیزان برگزار شد.

شایان ذکر است در ادامه از ائمه جماعت برتر اداره کل، ادارات شهرستانی، واحدهای کارگری، فعالین نماز، برگزیدگان مسابقات کتابخوانی و نقاشی با موضوع نماز و واحد برتر نمازی در حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تجلیل بعمل آمد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید