اخبار

مراسم چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت سیمان مازندران به روایت تصویر

مراسم چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت  سیمان مازندران به روایت تصویر
بمناسبت دهه فجر و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مراسم چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چهلمین روز درگذشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان نکا و با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولین این شهرستان، مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و کارگران کارخانه سیمان در محل این کارخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مراسم چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چهلمین روز درگذشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان نکا و با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولین این شهرستان، مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و کارگران کارخانه سیمان در محل این کارخانه برگزار شد.
گفتنی است در پایان از خانواده شهدا، کارگران نمونه، ورزشکاران کارگری و یک نخبه نوجوان تجلیل شد.
شایان ذکر است افتتاح مرکز آتش نشانی و سیستم خنک کننده جدید شرکت سیمان مازندران از برنامه های دیگر این روز بمناسبت دهه فجر بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، بمناسبت این ایام مبارک مدیرعامل این شرکت اقدام به اهداء سبد ویژه غذایی به همه کارگران نمود.

رسانه جدید
سیمان 35
سیمان 34
سیمان 33
سیمان 32
سیمان 31
سیمان 30
سیمان 29
سیمان 28
سیمان 27
سیمان 26
سیمان 25
سیمان 24
سیمان 23
سیمان 22
سیمان 21
سیمان 20
سیمان 19
سیمان 18
سیمان 17
سیمان 16
سیمان 15
سیمان 14
سیمان 13
سیمان 12
سیمان 11
سیمان 10
سیمان 9
سیمان 8
سیمان 7
سیمان 6
سیمان 5
سیمان 4
سیمان 3
سیمان 2
سیمان 1

 

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید