اخبار

دعوت از جامعه کار، تولید و تعاون مازندران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت از جامعه کار، تولید و تعاون مازندران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با صدور بیانیه ای از جامعه کارگران ،کارفرمایان و تعاونگران این استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به همراه جامعه کار و تولید استان به مناسبت چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای برای شرکت  پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر و یادآورِ ثمره مجاهدت ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی و شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خود در گردنه ها و منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حراست کرده و آن را گرامی داشته اند.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شد: بدون شک سهم کارگران در تحقق انقلاب و استمرار آن بی نظیر می باشد .این قشر نجیب و شریف همواره در عرصه های جهاد و مبارزه و پس از آن تلاش و رونق اقتصادی سهم تاثیرگذاری داشته و سهم خود را در وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایفاء نموده اند. تقدیم بیش از 6400 شهید کارگر نمود بارزی از رشادت، شجاعت و حضور این جامعه متعهد و دلسوز است. در سال های اخیر نیز بیشترین فشار ناشی از تحریم های ظالمانه استکبار بر جامعه کار، تولید وتعاون بوده است با این حال این عوامل باعث دوری این غیور مردان از خط ولایت و رهبری نگردیده و نخواهد گشت .

انقلاب اسلامی ایران، در حالی وارد چهل و دومین سال پیروزی خود می‌شود که چهره واقعی و پلید آمریکای جنایتکار و شیطان بزرگ روزبه‌روز نمایان‌تر و تحقق وعده الهی بنیان‌گذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر مستبدان و مرتجعان عالم عیان‌تر می‌شود. امروز آمریکا و متحدان نادانش در منطقه با شکست مواجه شدند و اکنون در پی ایجاد دوقطبی های کاذب و فروپاشی وحدت و یکپارچگی ملی و متزلزل ساختن اعتماد متقابل مردم و نظام هستند اما غافل از اینکه مردم دلسوز و فداکار این سرزمین برای به ثمر نشاندن این انقلاب خون های زیادی را هدیه کردند و با وجود مشکلات و سختی های فراوان صف خود را از براندازان و بدخواهان نظام جدا کرده و تا پایان جان در راه آرمان های انقلاب ایستادگی می کنند.

در پایان این بیانیه آمده است: ضمن عرض تبریک و تهنیت ایام فرخنده دهه فجر از جامعه کارگری ، کارفرمایی ، تعاونگران و کلیه کارکنان دستگاه های مجموعه وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مازندران دعوت می شود ضمن اعلام آمادگی برای حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و بزرگداشت چهلمین روز شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش از آحاد ملت سرافراز و آگاه دعوت می‌نماید که با حضور در این همایش غرور آفرین، چون سال‌های گذشته، با حمایت همه جانبه خود از انقلاب اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبیده، بار دیگر آمریکای خبیث، صهیونیست جنایتکار و مرتجعان خود فروخته منطقه را در تارهای خدعه و فریب خود گرفتار نمایند.

به امید برافراشته شدن پرچم عدالت گستر حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف در سراسر گیتی و سربلندی ایران اسلامی
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید