اخبار

با مشارکت گسترده تعاونی های بانوان و صاحبان مشاغل خانگی؛ نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان در قائمشهر گشایش یافت

با مشارکت گسترده تعاونی های بانوان و صاحبان مشاغل خانگی؛ نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان در قائمشهر گشایش یافت
نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان، مدلباس و لوازم آرایشی و بهداشتی با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل بانوان و خانواده استانداری، فرماندار قائمشهر و سایر مسئولین با مشارکت گسترده تعاونی های بانوان و صاحبان مشاغل خانگی در قائم‌شهر گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، حسین حسن‌نژاد دوشنبه شب در مراسم افتتاح این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: ما در سطح استان مازندران، ظرفیت‌های زیادی داریم که بخشی از آن برای خود ما و کسانی که خدمات کارآفرینی انجام می‌دهند، مغفول مانده‌است.

 

وی تصریح کرد: در شرایط موجود برخی از مشاغل جزو مشاغلی هستند که برای همیشه می‌مانند و علاوه بر آن، فرصتی هستند برای برخی از نیازها و کالاهایی که در گذشته وجود داشتند.

 

حسن‌نژاد برگزاری نمایشگاه‌های اینچنینی را برای قرار گرفتن این مشاغل و کالاها در چرخه مصرف، مهم دانست و افزود: این نمایشگاه می‌تواند یک فرصت طلایی برای مجموعه بانوان باشد که بیش از وضع موجود برخی از مشاغلی که در گذشته بوده‌اند را زنده کنند و یا برخی از مشاغل جدیدی که جز نیازمندی‌های شهروندان محسوب می‌شود را کشف کنند.

 

معاون استاندار، به استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی نمایشگاه‌ها برای بانوان اشاره کرد و گفت: بانوان در این نمایشگاه می‌توانند با فروش تولیدات خود به اقتصاد خانواده کمک کنند و یا با ارتباط با برندهای مختلف می‌توانند برای اجناس خود ارزش افزوده ایجاد کنند.

 

خاطرنشان می‌شود، نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان و مد و لباس در ۱۳۰ غرفه از ۲۱ لغایت ۲۵ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران واقع در قائم‌شهر در حال برگزاری است.

رسانه جدید


نمایشگاه 3
نمایشگاه 2
نمایشگاه 1

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید