اخبار

میرزایی خبر داد : جلوگیری از خروج ۳۰۰ میلیون یورو ارز با تولید لوله های انتقال نفت از گوره به جاسک

تولید لوله های انتقال نفت از گوره به جاسک با خلاقیت کارکنان شرکت لوله سازی اهواز باعث جلوگیری از خروج ۳۰۰ میلیون یورو ارز به خارج کشور شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت لوله سازی اهواز، با اعلام این خبر گفت: همکاران ما در شرکت لوله سازی اهواز، با نوآوری و اتکاء به خلاقیت و ایجاد یک فرآیند پوشش برای خط لوله های انتقال نفت از گوره به جاسک که مسیر استراتژیک و طولانی است، تلاش کرده خط لوله استانداردی را برای وزارت نفت تهیه کنند.
حجت الله میرزایی، درباره مزایای این پروژه، عنوان کرد: اجرای این پروژه موجب شد این شرکت با ظرفیت حداکثری ۳ شیفت کار کند؛ همچنین لوله استانداردی برای خط لوله وزارت نفت تامین کرده و زمینه ایجاد ظرفیت کامل برای فولاد اکسین نیز فراهم‌ شده است.
در جریان این‌ بازدید از طرح ارتقاء کمی و کیفی پوشش FBE دو لایه برای پوشش لوله های پروژه ملی گوره- جاسک، که ورق های آن‌ در داخل کشور و توسط شرکت فولاد اکسین تولید می‌شود، در کارخانه پوشش شماره دو شرکت لوله سازی اهواز نصب و راه اندازی گردیده و ظرفیت کارخانه را از نظر کمی، بیش از ۶۰ درصد افزایش داده است.
با به کارگیری تجهیزات نصب شده و ظرفیت به دست آمده تا پایان سال ۹۸، لوله های پوشش شده جهت پروژه استراتژیک گوره - جاسک از مرز ۲۲۰ کیلومتر می‌گذرد و در شهریور 99 -500 کیلومتر (نیمه مسیر) میرسد.
معاون اقتصادی وزیر تعاون کار و رفاه به همراه مدیران منطقه ای ضمن بازدید از شرکت لوله سازی اهواز دو طرح را افتتاح کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید