اخبار

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی؛ مدیران روابط عمومی دستگاه های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران تجلیل شدند

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی؛ مدیران روابط عمومی دستگاه های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران تجلیل شدند
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی و در دومین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مدیران روابط عمومی دستگاه های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، دوشنبه شب، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، در دومین دومین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مدیران روابط عمومی دستگاه های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران با اهداء لوح تقدیر توسط کامران اصغری رییس شورا تجلیل شدند.

گفتنیست مدیران روابط عمومی عضو شورای هماهنگی روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، خانم ها دلیلی و کیانا از اداره کل بهزیستی و صندوق بازنشستگی کشوری و آقایان رشیدی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، شیرزاد از اداره کل تأمین اجتماعی، قمی از مدیریت درمان، حسینی از صندوق کارآفرینی امید، کاظمی از بانک توسعه تعاون، محدث نیا از بانک رفاه، نجفی از صندوق بیمه روستائیان، بابایی و میلادی( رییس شورا) از این اداره کل تجلیل شد.

متن تقدیر نامه به شرح زیر می باشد:

 

                           فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به جناب عالی  تبریک میگویم . سال گذشته  و ابتدای سال جدید شاهد برخی تلخ کامی ها و حوادث ناگوار بودیم که برای هموطنان عزیز سخت و طاقت فرسا بود. از دیگر سو  موفقیت های بسیاری نیز در حوزه های مختلف رقم خورد . یقینا تجربه گرانبها از تلخ کامی ها و دستاورد ها در سایه صلح و معنویت و با همدلی آحاد ملت شریف ایران نوید بخش چشم اندازی روشن خواهد بود . فرصت  را مغتنم شمرده از تلاش های ارزشمند و همکاری صمیمانه جناب عالی در طی سال گذشته بویژه در حوزه گسترش راهبردهای رسانه ای و اطلاع رسانی که منجر به تحقق هر چه بهتر برنامه های وزارت متبوع شد قدرانی  نمایم .

امید می رود در سال "جهش تولید" با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی ، برنامه های دولت تدبیر و امید و رویکرد های وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تداوم گام دوم انقلاب را با خدمت صادقانه به خانواده بزرگ وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ارتقاء بخشیم .

توفیق و بهروزی جناب عالی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.کامران اصغری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان مازندران

 

 

 

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید