اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز قدس

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز قدس
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در پیامی فرارسیدن روز قدس و وحدت و یکپارچگی در حمایت از فلسطین را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

‌مقام معظم رهبری: «مساله ‌فلسطین‌ از لحاظ‌ اسلامی ‌برای ‌همه ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌»

در متن پیام آمده است: روز قدس، یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، روز تجلی وحدت و همدلی همه مسلمانان عالم است که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل اشغالگران قدس شریف به پا خاسته اند.

بدون تردید موضوع فلسطین یک مسأله جهانی است و آرمان قدس، بخش جدایی ناپذیر از جهان اسلام است که در این راستا هر مسلمان و آزاده‌ای حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین را برخود فرض می داند.

امسال نیز همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان منطبق با تصمیمات ستاد ملی کرونا بر اثر محدویت های ناشی از ویروس کرونا جامعه تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاونگران، پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظلله العالی) که از طریق شبکه‌های داخلی و بین‌المللی با امت اسلام سخن خواهند گفت به پاسداشت این تصمیم و با هدف بهره مندی حداکثری از فرمایشات حکیمانه و راهگشای ولی امر مسلمین جهان، به گونه ای دیگر در این وظیفه شرعی و انسانی شرکت نموده و بر وحدت و یکپارچگی در حمایت از آرمان قدس شریف صحه گذاشته خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با آرزوی قبولی عبادت های خالصانه در این ماه مبارک و پرفیض ضمن گرامیداشت سوم خرداد، همزمانی روز قدس با فتح خرمشهر و دلاور مردی های جان برکفان هشت سال دفاع مقدس از کشور و ارزشهای اسلامی را ارج نهاد.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید