اخبار

شریعتمداری در جمع خبرنگاران : شستا باید به عنوان یک شرکت بزرگ برای سبدگردانی سهام به نفع کارگران و بیمه گذاران عمل کند/ شرکت‌های تابعه شستا به سمت کاهش 20 درصدی سهم خود بروند

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : شستا باید به عنوان یک شرکت بزرگ برای سبدگردانی سهام به نفع کارگران و بیمه گذاران در سطح کشور عمل نماید و بتواند منافع بزرگی را هم برای کارگران و بیمه‌گذاران تامین کند ضمن اینکه مداخله خود را نیز در نظام مبادله اقتصادی کشور به حداقل ممکن کاهش ‌دهد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران گفت : دفترچه های بیمه تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت داراری اعتبار است و همه دارندگان این‌گونه دفاتر با وجود پایان اعتبار آن می‌توانند تا پایان اردیبهشت از دفترچه تامین اجتماعی در مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط استفاده کنند. 
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود : عرضه سهام ۱۸۰ بنگاه و شرکت بزرگ متعلق به شستا در بورس انجام شده است که این عرضه سهام  بزرگترین عرضه سهام در بورس است . 
شریعتمداری تصریح کرد : از امروز که ترازنامه شستا در کدال بورس قرار گرفته است این ترازنامه باید به روز نگه داری شود و همه شرکت‌های تابعه مثل یک شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری به سمت کاهش سهام خود  تا ۲۰ درصد بروند. 
وی در همین زمینه خاطر نشان کرد : شستا باید به عنوان یک شرکت بزرگ برای سبدگردانی سهام به نفع کارگران و بیمه گذاران در سطح کشور عمل نماید و بتواند  منافع بزرگی را هم برای کارگران و بیمه‌گذاران تامین کند ضمن اینکه  مداخله خود را نیز در نظام مبادله اقتصادی کشور به حداقل ممکن کاهش ‌دهد. 
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۷:۰۹
کد خبر : ۱۹۸,۵۵۶
کلیدواژه ها: شریعتمداری,شستا,سهام,کارگران,وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید