اخبار

تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران :

توسعه کمی و کیفی تعاونیها در استان مازندران

توسعه کمی و کیفی تعاونیها در استان مازندران
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با بیان اختصاص حدود 5 درصد اقتصاد ملی به حوزه تعاون و فراگیر بودن این بخش گفت: باید با بهبود محیط کسب و کار و توسعه و اجرای دقیق طرح روستا تعاون در استان زمینه های استفاده بهینه از ظرفیت ها و تواناییهای اجرایی بخش تعاون فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران ضمن گرامیداشت هفته تعاون بر توسعه کمی و کیفی فعالیت تعاونیها در دو حوزه تولید و توزیع در استان مازندران تأکید کرد . 

وی که در مراسم تجلیل از تعاونیهای برتر استان در محل استانداری سخن می گفت , تصریح کرد : در خصوص اهمیت بخش تعاون همین بس که در اصل چهل و چهارم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر ان تأکید شده است.

حسن خیریانپور افزود: با توجه به ظرفیت های ویژه نهفته در مازندران در سه حوزه تولید و خدمات و توزیع, بخش تعاونی می تواند , با انسجام بخشی سرمایه های خرد و کوچک موجبات جهش تولید و اشتغال را مهیا سازد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با بیان اختصاص حدود 5 درصد اقتصاد ملی به حوزه تعاون و فراگیر بودن این بخش گفت: باید با بهبود محیط کسب و کار و توسعه و اجرای دقیق طرح روستا تعاون در استان زمینه های استفاده بهینه از ظرفیت ها و تواناییهای اجرایی بخش تعاون در روستاها , توسعه و توانمندسازی تعاونیهای روستایی , رونق اقتصادی , مشارکت سازمان یافته و کارآفرینی اقتصادی روستاییان در قالب مشارکت گروهی و همچنین ارتقاء مشارکت صادرات شرکتهای تعاونی محصولات کشاورزی تولیدی , صنعتی , خدمات فنی و مهندسی به کشورهای هدف مهیا شود .

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید