اخبار

استاندار مازندران:

تعاونی ها می توانند اقتصاد کشور را متحول کنند / اقتصاد تعاونی باید رویکرد توسعه محور پیدا کند

تعاونی ها می توانند اقتصاد کشور را متحول کنند / اقتصاد تعاونی باید رویکرد توسعه محور پیدا کند
احمد حسین زادگان: تعاونی ها، رکن مهم اقتصاد کشور هستند که در رفع مشکلات اقتصادی کشور می توانند نقش موثری ایفا نمایند. ‎

به گزارش روابط عمومی اداره کل، احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن در آیین پانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان مازندران با بیان این که تعاون یکی از سه بخش مهم کشور است، گفت: تعاون یک بخش مهم از اقتصاد کشور بشمار می رود.

او با تاکید بر این که اهمیت بخش تعاون در وزارت کار باید بیشتر دیده و توجه شود، افزود: بخش تعاون موجب تولید ثروت و اشتغال می شود.

استاندار مازندران، یادآور شد: تعاون رویکرد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد و یک تشکل مردم نهاد می باشد که توسط مردم شکل گرفته است.

حسین زادگان با بیان این که اقتصاد تعاونی باید رویکرد توسعه محور پیدا کند، اظهار داشت: تعاونی ها می توانند مشکلات  اقتصاد کشور را حل و اقتصاد را متحول کنند.

او با اشاره به این که برای رونق بخشی تعاون همه مسئولیم، ابراز کرد: باید برای توسعه کارهای جمعی فرهنگ سازی کنیم.

استاندار مازندران با عنوان این که تشکیل تعاونی ها نیازمند همکاری همه دستگاه هاست، افزود: ترویج فرهنگ همکاری و تعاون و  ریل گذاری برای توسعه این بخش باید از سوی دولت صورت گیرد.

حسین زادگان تعاون را یکی از بخش های مهم اقتصادی دانست و گفت: اگر قرار است  تعاون در 25 درصد اقتصاد کشور نقش داشته باشد، باید اعتقاد را به بخش تعاون به عنوان نهاد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مورد توجه قرار دهیم.

گفتنی است، با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران و مدیران و مسئولین استانی، 20 تعاونی استان در پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر به عنوان برترین های این بخش اقتصادی معرفی و تجلیل شدند.       

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید