اخبار

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید مازندران

ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید مازندران
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید (کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، ابوعلی مهدی زاده صبح امروز طی گفتگویی اظهار کرد: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.
وی بیان کرد: ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید است.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان افزود: کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
مهدی زاده با اشاره به نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید»، گفت: در جهت مددرسانی به تحقق شعار سال و نیز با توجه به شرایط فعلی جامعه و محدودیت های اعمال شده به دلیل شیوع بیماری کرونا، تمام تلاش و مساعی خود را برای برگزاری با کیفیت جشنواره بصورت منظم و بهینه با ترغیب جامعه هدف در راستای مشارکت در آن به کار خواهیم بست.
وی ضمن تشکر از جامعه کار و تولید استان که در شرایط شیوع گسترده کرونا و با وجود خطر ابتلا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مانند کادر درمان، در خط مقدم نبرد با تحریم‌ها ایستاده و با تامین کالاها و اقلام معیشتی مردم نقش مهمی در کاهش نگرانی‌ها از کمبود کالا ها دارند، این اداره کل در نظر دارد همانند سال های گذشته امسال نیز جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان مازندران را برگزار کند.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه از امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه آغاز و تا جمعه ۱۴ آذرماه ادامه دارد.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید