اخبار

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل:

شناسایی پیشران‌ها و پشتیبان‌های متصل به بازارهای ملی و بین المللی در توسعه مشاغل خانگی ضرورت دارد

شناسایی پیشران‌ها و پشتیبان‌های متصل به بازارهای ملی و بین المللی در توسعه مشاغل خانگی ضرورت دارد
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: با شناسایی پیشران‌ها و پشتیبان‌های متصل به بازارهای ملی و بین المللی میتوانیم حمایت خوبی نسبت به مشاغل خانگی داشته باشیم و موجب توسعه آن شویم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، جلسه کمیته ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی صمت، جهادکشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، جهاد دانشگاهی و بانک های عامل در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار گردید.

رضا عبدی مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل ضمن تاکید بر  اهمیت مشاغل خانگی و کسب و کار‌های کوچک بیان کرد: با شناسایی پیشران‌ها و پشتیبان‌های متصل به بازارهای ملی و بین المللی میتوانیم حمایت خوبی نسبت به این گونه کسب کار ها داشته باشیم و موجب توسعه آن شویم.

گفتنی است در ادامه جلسه بررسی طرح‌های پشتیبان مشاغل خانگی باتوجه به بازدید میدانی اعضای کمیته‌های شهرستانی مشاغل خانگی از طرح‌ها با توجه به مزیت نسبی هر منطقه و محدودیت اعتبارات، مبالغ هرطرح تعیین و جهت ارسال به دو بانک عاملِ توسعه تعاون و رفاه کارگران تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل این جلسه در  راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و پیگیری الگوی توسعه مشاغل خانگی در استان مازندران جهت بررسی طرح‌های پشتیبان مشاغل خانگی ارسالی از سوی دستگاه‌های اجرایی و همچنین شرایط تشکیل پرونده، وثیقه و تضامین لازم برای متقاضیان از سوی بانک های عامل برگزار شد .

2

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید