اخبار

جلسه هم اندیشی مدیران و کارکنان حوزه مالی اداره کل با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیران و کارکنان حوزه مالی اداره کل با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد
نشست صمیمی و تعاملی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با مدیران و کارکنان حوزه مالی اداره کل با هدف هم اندیشی جهت رفع موانع و مشکلات مربوط به کمبود اعتبار در سال جاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران در این نشست طی سخنانی اظهار کرد: حوزه پشتیبانی اداره کل همواره در راستای رفاه و بهبود معیشت همکاران گام برداشته و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.
وی افزود: در ایام کرونا و اعلام محدودیتهای حضور کارکنان در محیط کار کارکنان حوزه مالی اداره کل تقریبا حضور دائمی داشتند که بسی جای تقدیر دارد.
اصغری خاطر نشان کرد: تاسیس شرکت تعاونی مصرف کارکنان و همکاری ویژه امور مالی اداره کل با این شرکت موجب شده که کارهای بی سابقه ای برای همکاران انجام شده است.
شهرام ابراهیمیان مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل نیز در این جلسه بیان کرد: همواره نگران وضعیت معیشت همکاران هستیم و در این وضعیت اقتصادی تلاش داریم بهترین کارها را برای همکاران انجام دهیم.
وی با تاکید بر ضرورت ایجاد انگیزه برای همکاران افزود: در جهت ایجاد شرایط مطلوب مادی و معنوی برای همکاران قطعا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
سید علی اکبر مهدی پور رییس اداره امور مالی اداره کل نیز در این نشست ضمن تشریح عملکرد این حوزه در سال جاری اظهار کرد: یکی از مهمترین اهدف ما پیگیری بهبود وضعیت رفاهی کارکنان و پرداخت های پرسنلی است که سعی داریم این مهم را با تلاش ها و پیگیری های بی وقفه به بهترین نحو انجام دهیم.
مهدی پور ادامه داد: حضور بی وقفه کارکنان حوزه مالی در طول سال و علی الخصوص در محدودیت های اعلام شده توسط ستاد مقابله با ویروس کرونا نیز گواه این مهم است.
وی با اشاره بر کمبود نیروی انسانی در حوزه مالی تصریح کرد: برخی از کارکنان حوزه مالی به اندازه سه نفر زحمت می کشند که جای تقدیر دارد.
گفتنی است شهرام ابراهیمیان مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل، محمدی ذیحساب، مهدی پور رییس اداره امور مالی و کارشناسان حوزه مالی اداره کل در این نشست حضور داشتند.
شایان ذکر است در پایان از خانم سکینه باقری که توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی بعنوان حسابدار برتر انتخاب شده بود، با اهداء لوح تقدیر از طرف مدیر کل اقتصادی و دارایی و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران تقدیر شد.
۸ دی ۱۳۹۹ ۲۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید