اخبار

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران:

طرح های موفق اشتغال روستایی الگو سازی شود/ تاکید بر آموزش تولید لیمو ترش گلخانه ای

طرح های موفق اشتغال روستایی الگو سازی شود/ تاکید بر آموزش تولید لیمو ترش گلخانه ای
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران بر ضرورت الگو سازی طرح های موفق اشتغال روستایی در استان تاکید کرد و گفت: محور کردن این محصول و ایجاد گروه های آموزشی و انتقال تجربیات و ترویج و توسعه این طرح در دیگر روستاها مورد تاکید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری در حاشیه بازدید گلخانه تولید لیموترش روستای خرمکلای قائمشهر که به همراه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت بر ضرورت الگو سازی طرح های موفق اشتغال روستایی در استان تاکید کرد و واحد گلخانه لیمو ترش در این روستا را نمونه ای موفق در طرح اشتغالزایی و تولید محصول برشمرد.

وی با تاکید بر ترویج این اشتغال در سطح مازندران، آموزش چگونگی پرورش این نوع میوه را مهم دانست و افزود: محور کردن این محصول و ایجاد گروه های آموزشی و انتقال تجربیات و ترویج و توسعه این طرح در دیگر روستاها مورد تاکید است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران با یادآوری اینکه مجوز صدور پروانه پرورش این محصول از سوی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران داده شد، گفت: تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید به متقضاییان این طرح واگذار می شود تا علاوه بر اشتغالزایی در تولید محصولات نیز ایفای نقش کنیم.

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید