اخبار

افتتاح همزمان 268 پروژه تعاونی در سراسر کشور/شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز در آمل افتتاح شد

شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز در آمل افتتاح شد
به مناسبت هفته تعاون ،شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز به عنوان طرح شاخص استانی با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی توسط معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران همزمان با 268 پروژه تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، مراسم افتتاح همزمان 268 پروژه تعاونی در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کبیری معاون امور تعاون در محل ستاد و خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ربیعی رییس اتاق تعاون، بخشی مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری، فرماندار آمل، احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان، باقری مدیر امور تعاون اداره کل و جمعی از تعاونگران در محل شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز واقع در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل برگزار شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در آیین بهره برداری از شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز گفت:این واحد تولیدی در بخش تعاون با تولید سالانه ۱۲۰ هزار عدد کنتور هوشمند برای مدیریت مصرف آب و هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف آب با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیده است.

حسن خیریانپور افزود: بخش مهمی از اقتصاد کشور ما  تعاونی ها هستند که با ورود تعاونی ها به بخش های مهم واحد های تولیدی و صنعتی ، اقتصاد کشور به مراتب رونق می یابد.

وی با تاکید بر اهمیت گسترش تولید در قالب تعاونی ها ، ادامه داد:در اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی نگاه ویژه ای به بخش تعاون شده است و این مقوله در استان مازندران  به صورت ویژه دنبال می شود .

معاون استانداری مازندران گفت: در راستای تحقق این امر سال گذشته بالغ بر ۱۳۷ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تعاون استان تعلق گرفت که امید است در جهت رونق تولید و اشتغال بیشتر اثر گذار باشد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۴ هزار تعاونی در سطح استان وجود دارد که بیش از 165 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

گفتنیست برگزاری شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی و استانی نیز به صورت همزمان در سراسر کشور از برنامه های دیگر این مراسم بود.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۲۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید