اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

نیازمند روحیه بسیجی برای حل مشکلات حوزه کار و تولید هستیم

نشست مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: فرهنگ و روحیه بسیجی باید در همه حوزه‌ها مخصوصا در کار و تولید به کار گرفته و تا بتوانیم سد تحریم‌ها را شکسته و به جایگاه واقعی برسیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست صمیمی حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به همراه مدیران و معاونین این دو مجموعه با محوریت هفته دفاع مقدس در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در این دیدار کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: در سنگر کار و تولید باید تلاش و فداکاری خون پاک شهدا را جبران کنیم

وی در ادامه خاطرنشان کرد که فرهنگ و روحیه بسیجی باید در همه حوزه‌ها مخصوصا در کار و تولید به کار گرفته و تا بتوانیم سد تحریم‌ها را شکسته و به جایگاه واقعی برسیم.

در ادامه حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یادآوری جایگاه و ارزش شهدای این راه وبا اشاره به خاطرات، سبک زندگی وسیره تمامی شهدا بویژه شهید شاخص کارگری استان شهید یزدانخواه پرداخت.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلاافزود: امروز شاهد برکات دفاع مقدس در بخش‌های مختلف جامعه ومنطقه هستیم، که این امر در حوزه تولید ملی باتوجه به همه تنگناها، تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی خود را بخوبی نمایان نموده است.
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید