اخبار

آغاز مسابقات استانی قرآن جامعه کار و تلاش و تعاونگران مازندران

آغاز مسابقات استانی قرآن جامعه کار و تلاش و تعاونگران مازندران
مرحله استانی مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش و تعاونگران و فرزندان آنان، امروز ۳۰ شهریورماه در بخش آقایان در ساری آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابوعلی مهدی‌زاده، معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، امروز، ۳۰ شهریورماه در آغاز مرحله استانی مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش و تعاونگران و فرزندان آنان که در ساختمان شهید خالپور در ساری برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس تبلور اعتقادات و ایمان ملت ایران اسلامی است و سرچشمه این ارزش‌ها قرآن کریم و سیره معصومین(ع) است.

وی با بیان اینکه دفاع در برابر دشمنان متجاوز به تبعیت از آموزه‌های قرآن کریم، تقدس یافت، افزود: دفاع مقدس مبنای دینی دارد و شهدای ما در این دفاع ارزشی از جان و مال‌شان گذشتند.

مهدی‌زاده انس بیشتر مردم با قرآن را مایه خیر و برکت و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: برای تعمیق‌بخشی به مبانی اعتقادی بر آن شدیم تا هر ساله مسابقات قرآنی کارگران و فرزندان کارگر را در استتان برگزار کنیم و امسال پانزدهمین دوره این مسابقات را با حضور همه علاقه‌مندان قشر کارگر در سراسر استان برگزار در بخش آقایان برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات متسابقین در رشته‌های؛ قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، ۱۰ جزء و مفاهیم به رقابت می‌پردازند.

مهدی‌زاده گفت: در این مسابقه ۵۲ نفر از آقایان امروز و ۸ نفر از بانوان نیز فردا ۳۱ شهریورماه به رقابت می‌پردازند که داوران بخش آرقایان را حمزه زاهدی و مهدی تاجور از داوران برجسته استان بر عهده دارند. در این مسابقات کارگران شاغل در واحد‌های تولیدی و فرزندان کارگر از سنین ۱۸ تا ۲۵ سال مجاز به شرکت بودند.

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، بیان کرد: نفرات برتر مسابقات استانی در مسابقه سراسری که در نیمه آذرماه امسال برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید