اخبار

تعاونیها نقش به سزایی دراقتصاد ملی کشور دارند

تعاونیها نقش به سزایی دراقتصاد ملی کشور دارند
به گزارش روابط عمومی ادره کل تعاون استان مازندران مدیر کل تعاون استان گفت : هم اکنون بیش از 900 میلیون نفر از جمعیت جهان عضو تعاونیها هستند و روز به روز به تعداد اعضاء ،تعداد شرکتهای تعاونی و نقش و حضور آنها در اقتصاد ملی کشور افزوده می شود. اسماعیل نیلچیان افزود.تجارب بدست آمده در سایر کشورها نشانگر آن است که بخش تعاون به عنوان یک نظام کا ر آمد اقتصادی و اجتماعی می تواند برای تامین نیازهای جامعه گامهای مفیدی بر دارد و آرامش و تحرک را در آنان تقویت کند. وی افزود : بخش تعاون به عنوان یک اقدام ، با کمک متقابل و دو سویه بین عضو و فعالیت ، توانایی ایجاد یک اجتماع سالم و درستکار را در درون خود پرورش خواهد داد.

تعاونیها نقش به سزایی دراقتصاد ملی کشور دارند

 

به گزارش روابط عمومی ادره کل تعاون استان مازندران مدیر کل تعاون استان گفت : هم اکنون بیش از 900 میلیون نفر از جمعیت جهان عضو تعاونیها هستند و روز به روز به تعداد اعضاء ،تعداد شرکتهای  تعاونی و نقش و حضور آنها در اقتصاد ملی کشور افزوده می شود.

اسماعیل نیلچیان افزود.تجارب بدست آمده در سایر کشورها نشانگر آن است که بخش تعاون به عنوان یک نظام کا ر آمد اقتصادی  و اجتماعی می تواند برای تامین نیازهای جامعه گامهای مفیدی بر دارد و آرامش و تحرک را در آنان تقویت کند.

وی افزود : بخش تعاون به عنوان یک اقدام ، با کمک متقابل و دو سویه بین عضو و فعالیت ، توانایی  ایجاد یک اجتماع سالم و درست  را در درون خود پرورش خواهد داد.

۲۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون استان مازندران |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید